Forum - Ogłoszenia Toruń
Promocja firmy - od czego zacząć? - Wersja do druku

+- Forum - Ogłoszenia Toruń (http://torun.forum-ogloszenia.pl)
+-- Dział: Forum (http://torun.forum-ogloszenia.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Biznes, firma (http://torun.forum-ogloszenia.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Promocja firmy - od czego zacząć? (/showthread.php?tid=66)Promocja firmy - od czego zacząć? - mozajka - 01-04-2017

Zakładam niewielki sklep internetowy z niszowym asortymentem. Szukam wskazówek - informacji i pomocy w jego promocji. W na Facebooku znalazłam namiary na Mamę Marketing - http://www.mmarketing.com.pl, która działa w regionie i już wysłałam zapytanie. W temacie jestem zielona i potrzebuję informacji gdzie zdobyć chociaż podstawową wiedzę.


RE: Promocja firmy - od czego zacząć? - maksik - 05-03-2017

Jeśli faktycznie nie masz pojęcia na temat promocji firmy to na pewno dobrą decyzją będzie oddanie tego tematu komuś kto na pewno się na tym zna. Marketing w firmie to ważna rzecz, dodatkowo trzeba budować wizerunek firmy. Do tego mogą się przydać http://torbymedia.pl/ które są dobrą reklamą ale i ładnie wykonane na pewno będą dobrze zapamiętane przez klientów.


RE: Promocja firmy - od czego zacząć? - wodnik - 06-29-2017

Możesz też zobaczyć ofertę marketingową w https://pirmedia.pl/, zajmują się kompleksową reklamą firm zarówno kampaniami AdWords, pozycjonowaniem czy Social Media. W marketingu nie ma znaczenia, czy firma jest mała czy duża, każda musi mieć dział marketingu lub te działania zlecić do firmy zewnętrznej. Od tych działań zależy funkcjonowanie Twojego biznesu więc nie ma co decyzji o współpracy odwlekać.